WAWEL – MIESZANKA KRAKOWSKA

Czy zwykłe kartonowe pudełko musi być nudne? Nie. Najlepszym na to dowodem jest ekspozycja Mieszanki Krakowskiej. Wawel SA, który jest jej producentem postawił na połączenie funkcjonalności i efektowności. Śmiało można powiedzieć, że to zamierzenie w pełni się udało.

Kartony, w których mieści się 2,8 kilograma czekoladek mają nietypowy kształt, który sam w sobie jest efektowny. Wystarczy otworzyć wieczko i tworzy się kuferek skrywający słodycze. Dodatkowym atutem są intensywne, jasne kolory – soczysta zieleń, a po bokach rząd narysowanych żółtych, pomarańczowych i czerwonych owoców o smakach których są czekoladki. Niewielu klientów zdecyduje się kupić blisko 3 kilogramy tych słodyczy i producent ma tego pełną świadomość. Dlatego jedno z pudełek jest otwarte i zachęca do wzięcia takiej ilości, na jaką ma się ochotę, a przy ekspozycji wiszą specjalnie foliowe woreczki i reklamówki.

Mieszanka Krakowska to jeden z najbardziej znanych i uwielbianych produktów Wawelu. Jak przekonuje producent, bogactwo owocowych smaków w połączeniu z delikatną deserową czekoladą tworzy kompozycję pełną świeżości i delikatności. W mieszance są cztery smaki: naturalnej cytryny, dojrzałej pomarańczy, słodkiej maliny i egzotycznego ananasa.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII