Poznaj Smaki Azji

Większość osób lubi kuchnię azjatycką, nie każdy jednak potrafi wyczarować orientalne dania we własnej kuchni. Hous of Asia chce to zmienić. Firma oferuje swoje produkty przy pomocy stojaków umieszczanych w polskich sklepach i hipermarketach.

Atutem stojaka jest jego barwność i różnorodność oferowanego asortymentu. Z boku, na całej wysokości umieszczono grafikę – zdjęcie potrawy orientalnej oraz hasło reklamowe „Poznaj smak Azji”. Grafika z potrawami i uśmiechniętą dalekowschodnią pięknością góruje także z przodu, ponad półkami.

A przyznać trzeba, że półki wręcz uginają się pod bogatym asortymentem. Są sosy – rybny i sojowy, a nawet bezglutenowy, specjalne gatunki ryżu, makarony ryżowe, grzybki mun, mleczko kokosowe. Nie brakuje także gotowych zestawów przypraw. Ideą jest aby klient, który zwróci uwagę na ofertę, mógł od razu dobrać produkty, z których w domu wyczaruje orientalne smakołyki. A kto raz spróbuje, z pewnością sięgnie po kolejne produkty i kompozycje smakowe.

Pełna oferta House of Asia to wyjątkowa linia azjatyckich przysmaków. Seria specjalistycznych produktów do sushi, oryginalnych przypraw, dodatków oraz innych specjałów kuchni japońskiej, chińskiej i tajskiej. Jak podkreśla producent, jest to pełna oferta najbardziej charakterystycznych składników przypraw Azji.

 

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII