Kategoria: INNE

PUKKA – EKOLOGICZNA I PIĘKNA

Niezwykłe pudełka zdobione ornamentami, feeria barw… Żaden klient nie przejdzie obok takiej ekspozycji obojętnie. Zwłaszcza ten, nie znający firmy będzie zaintrygowany – jakie to skarby mogą się kryć w pięknych pudełeczkach.

W taki sposób Pukka oferuje swoje ekologiczne herbaty na standzie kartonowym podłogowym oraz ekspozytorze naladowym. W obu przypadkach materiały POS zostały wykonane z kartonu, utrzymane w ciepłych, intensywnych, energetycznych kolorach. Równie barwne, wręcz soczyste są kolorowe pudełka kryjące w sobie herbaty i zioła.

Jeżeli przyjrzymy się bliżej pudełkom, zauważymy, że ornament na nich tworzą splecione wysportowane postacie i zioła lub kwiaty – dokładnie te, z których zrobiona jest dana herbata. Dla przykładu Refresh zawiera orzeźwiającą dawkę mięty, kojący, słodki koper i różę. Świetnie zsynchronizowane opakowanie utrzymane jest w tonacji miętowej, a wprawne oko wypatrzy w ornamencie zarówno liście mięty jak i kwiaty kopru oraz róży.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest właśnie powiązanie koloru opakowania z typem herbatry – relaksująca to pomarańcz, love czerwono-różowa, night ciemnogranatowa, miętowa lub herbata zielona mają oczywiście opakowania w różnych odcieniach zieleni. Smakosz herbat, jak i zwolennik ekologicznych napojów, może zatem z dużym prawdopodobieństwem już po samym kolorze pudełka wiedzieć gdzie jest herbata jakiej szuka.

Jak przekonuje producent, oferując tak bogatą gamę produktów chce dać coś więcej niż tylko smaczną herbatę. Picie herbaty Pukka to wybieranie lepszego świata, zdobywania wiedzy na temat ziół i roślin, a przez to poznawanie też własnego organizmu. Dzięki prostym rzeczom – często małym, przyjemnym i smacznym – można mieć zdrowsze i szczęśliwsze życie.

Wszystkie herbaty Pukka zawierają najwyższej jakości ekologiczne składniki. Powstają przy wykorzystaniu wiedzy Sebastiana Pole specjalisty ds. ziół i eksperta ds pochodzenia ziół. Wszystkie produkty posiadają także certyfikat Europejskiego Rolnictwa Ekologicznego oraz Soil Association.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII