Pretty Vulgar

Stojak metalowy na kosmetyki marki Pretty Vulgar w swojej konstrukcji przypomina klatkę dla ptaków. Nawiązuje to do grafiki wykorzystywanej przez tego producenta w swoich kosmetykach. Metalowe pręty przypominające kraty klatki są rozwarte z dwóch stron, co przekazuje ideę firmy o uwolnieniu się i poczuciu wolnym jak ptak.

Stojak jest dwustronny, co znaczy, że w środku umieszczony jest ozdobny panel, który stanowy plecy dla obu stron stojaka. Okrągłe półki z kartonowymi wkładami z dokładnym wycięciem na produkty współgrają z całym zamierzeniem, a podstawa z szufladą estetycznie wpisała się w cały zamysł stojaka zachowując jednocześnie funkcjonalność.

Niezwykła precyzja wykonania, dbałość o szczegóły jak portret kobiety w owalnej zdobnej ramce w stylu vintage czy wycięty metalowy ptak przyspawany do prętów stanowią crème de la crème tego standu. Logo jest bardzo precyzyjnie wycięte z tworzywa z ozdobnymi elementami z lustrzanym efektem. Niezwykle piękny i dopracowany w najmniejszym szczególe ekspozytor na pewno zachęci do zakupów.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII