Pasta do zębów Odol-med (Niemcy)

Firma Odol postawiła na kompleksową ofertę dla swoich niemieckich klientów. Obszerna ekspozycja zajmuje miejsce pomiędzy alejkami z kosmetykami.

Widoczna z daleka nazwa firmy oraz grafika z tarczą na której umieszczono śnieżnobiały, zdrowy ząb to dla klientów jasny sygnał co mogą znaleźć w ofercie Odol. Psychologicznie działa także wspomniana tarcza – odbijające się od niej promienie nasuwają automatyczne skojarzenie, że po użyciu produktów firmy Odol zęby są zabezpieczone, chronione przed przebarwieniami czy nieświeżością.

Przyznać trzeba, że oferta firmy jest bardzo bogata. W jednym miejscu producent umieścił nie tylko swój sztandarowy produkt – różnorodne pasty do zębów. Każdy może wybrać w zależności od gustu pastę o delikatnym lub też intensywnym smaku mięty. Są pasty wybielające, usuwające przebarwienia z kawy, herbaty czy też papierosów. Jest też szeroka gama płynów do płukania ust.

Firma proponuje także specjalną serię dziecięcą, zawierającą nie tylko pasty, ale płyny do płukania, a nawet szczoteczki do zębów. Wszystko jest utrzymane w jasnych, intensywnych barwach. Natomiast szczoteczki dla maluchów stylizowane są na zabawki-zwierzątka. To sprawia, że mycie ząbków stanie się inną formą zabawy.

Pomysł aby kilka rodzajów produktów umieścić obok siebie jest świetny. Klient, który chce kupić tylko pastę z pewnością zastanowi się, czy nie warto od razu dokupić np. płynu do płukania, lub dodatkowej tubki pasty o innym smaku. Nawet jeżeli jest przyzwyczajony do innej firmy, może choćby dla odmiany sięgnąć po produkty Odol, a jeśli będą mu odpowiadać, już stale kupować tylko te.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII