Kategoria: INNE

PAPER MATE

Co jest podstawowym narzędziem każdego ucznia? Co ma w swojej torebce – oczywiście poza obowiązkową szminką- każda kobieta? Odpowiedź jest wspólna, długopis. O tym aby wybrać właśnie ten, konkretny zadbała firma Paper Mate idąc o krok dalej w wyróżnianiu swojej ekspozycji na tle innych.

Długopisy są przedmiotami, bez których obejść się nie sposób. Dlatego można je kupić praktycznie wszędzie, od kiosku po hipermarket. Jednak w każdym punkcie sprzedaży jest bardzo szeroki asortyment. Dlatego większość producentów artykułów papierniczych stara się prezentować swoje produkty np. na efektownych standach, lub z dodatkowymi reklamami, prezentując jak najszerszą ofertę.

Firma Paper Mate poszła w nieco inną stronę. Postawiła na duży, jasny stand, zaopatrzony dodatkowo w mleczno-białe oświetlenie. Na górnych wieszaczkach wiszą zestawy kredek, na niższych półkach, w kubeczkach umieszczone są posegregowane kolorami długopisy. Na szczycie standu jego zwieńczeniem jest – również podświetlone – bardzo wyraźne logo firmy.

Stand mimo, że zawiera bogatą ofertę wyrobów, jest dość minimalistyczny. Wszystko umieszczono na zaledwie czterech poziomach. Ale ten zabieg jest z pewnością dobrze przemyślany. Klient nie przejdzie obojętnie.

Stand i jego stonowana biel wyraźnie odróżnia się na tle wielobarwnej oferty konkurencji. Plus za oryginalność i odwagę w kreowaniu innowacyjnych rozwiązań.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII