Mała czarna – jak od baristy

Czy w domowym zaciszu można mieć równie aromatyczną, mocną i smaczną kawę jak w ulubionej kawiarni? Nescafe obiecuje, że tak. Sekret tkwi w proponowanej Nescafé Gold Blend Barista Style.

W większości polskich sklepów pojawiły się standy oferujące ten jeden z najnowszych produktów Nescafe. Niewielki stand w firmie sześcianu został umieszczony tuż przy alejce z kawami. Ponad połowę stanowi podstawa w charakterystycznym dla Nescafe czerwonym kolorze i grafiką nie pozostawiającą wątpliwości – puszką aromatycznej kawy. Na trzech półkach umieszczono te właśnie puszki, tak aby klient, którego zainteresowała oferta, bez przeszkód mógł po nie sięgnąć. Firma w ten sposób promuje konkretny rodzaj kawy, ale nie bez znaczenia jest, że tuż obok na półkach znajduje się pełny asortyment producenta. Klient może zatem sięgnąć po promowaną nowość, lub pozostać wierny swojej ulubionej Nescafe.

Nescafé Gold Blend Barista Style to wysokiej jakości kawa rozpuszczalną z drobno zmielonymi, doskonale palonymi ziarnami kawy. Jak obiecuje producent, to unikalne połączenie mocy, pełnego smaku i intensywnego aromatu kawy mielonej. To co najważniejsze – z łatwością i szybkością przygotowywania kawy rozpuszczalnej. Kawa rozpuszczalna jest przygotowana w 100% naturalnej kawy ze specjalnie wyselekcjonowanych ziaren. Wyjątkowy smak dla wszystkich wielbicieli małej czarnej.

 

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII