MLECZNO-CZEKOLADOWE KLIMATY WEDEL

Wedel kompleksowo podszedł do promocji swoich produktów. Ta mleczno-czekoladowa ekspozycja jest niezwykle bogata – zarówno w słodkie produkty jak i artykuły POS.

Boczne kolumny-standy odgradzają strefę Wedla od innych produktów. A pomiędzy nimi jest już prawdziwe bajkowa, słodka ekspozycja. Są narysowane niezwykłe, latające jak baloniki krowy, są też… prawdziwe baloniki z narysowanymi krówkami. Na dwóch standach tekturowych ułożono osobno produkty – na jednym ptasie mleczka, na drugim czekolady i pozostałe wyroby.

Motywem przewodnim całej ekspozycji jest oczywiście krówka z czterolistną koniczynką w pyszczku. Ona góruje także nad całą strefą. Nawet jeżeli dorośli skręcą w sklepie w inne alejki, dzieci na pewno nie ominą tak kolorowej, bajecznej i apetycznej strefy.

Nieprzypadkowo do skosztowania wedlowskich słodkości namawia właśnie bajkowa krówka. To oczywiście odniesienie do ekstra-mlecznych smakołyków. Półki są wypełnione od dołu do góry. Każdy znajdzie tam coś dla siebie – ptasie mleczka, czekolady, batoniki, torciki. Sympatyczną krówkę można ujrzeć na większości opakowań. Producent zapewnia, że „codzienna porcja ekstra przyjemności” kryje się w każdym z pudełeczek.

Warto się o tym przekonać osobiście.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII