Hipp – Smacznie i zdrowo (Włochy)

Włoskie mamy mogą skorzystać z oferty firmy HiPP. W tamtejszych sklepach produkty są oferowane w ciekawy sposób.

Tekturowy stand w formie dużego pudełka mieści w sobie ułożone jedne na drugich zestawy z posiłkami dla dzieci. Stand utrzymany jest w jasnych, barwach – zielonej i niebieskiej. Motywem przewodnim jest zielone drzewo na tle błękitnego nieba. W zamierzeniu twórców, ma się kojarzyć zapewne z ekologią, ale i radosnym, spokojnym, letnim dniem. Efekt został osiągnięty.

Dla najmłodszych konsumentów z pewnością nie bez znaczenia jest fakt, że zarówno na standzie jak i na opakowaniach widnieją uśmiechnięte zwierzątka. 2-3 latki dzięki temu same chętnie sięgną po opakowanie lub przekonają do tego swoich rodziców.

Natomiast dla rodziców, większe znaczenie mają atuty posiłków HiPP. A te zostały stworzone z myślą o szczególnych potrzebach żywieniowych maluchów w wieku od 1 do 3 lat. Zostały opracowane w oparciu o rekomendacje specjalistów ds. żywienia, a wszystkie składniki użyte do produkcji podlegają surowym kontrolom jakościowym. Produkty HiPP dla małych dzieci stanowią element prawidłowo zbilansowanej diety w wieku wczesnodziecięcym.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII