Green Coffee – strażnik pięknej sylwetki (Włochy)

Na całym świecie asortyment suplementów diety i środków wspomagających odchudzanie stanowi lwią część rynku. Nie inaczej jest też we Włoszech. Swoje miejsce chce tam znaleźć amerykańska firma Svetol przekonująca do zdrowego odchudzania dzięki właściwościom zielonych ziaren kawy. Aby zostać zauważonym w gąszczu innych ofert, musi się czymś wyróżniać.

Firma podkreśla, że naturalność jest podstawową zaletą produktów. Stąd też nieprzypadkowo barwy firmowe to soczysta zieleń – odniesienie do natury ale i do zielonych ziaren kawy. W składzie preparatu jest oprócz zielonej kawy także brzoza (wspomagająca oczyszczanie organizmu i przyspieszająca przemianę materii) i chrom (przyczynia się do utrzymania normalnego poziomu glukozy we krwi, stymuluje przemianę węglowodanów).

Svetol stawia na czytelność swojej oferty. Dlatego na bardzo funkcjonalnych, okrągłych stojakach obrotowych umieszczono butelki z produktem, ale znacznie więcej miejsca zajmują umieszczone dużą czcionką krótkie informacje o produkcie.

Trzeba przyznać, że lakoniczność przekazywanych treści jest plusem. Producent założył, że nawet jeśli klient spieszy się, to nie będzie czytał wielu informacji, ale w oko wpadną mu hasła: spala tłuszcz, eliminuje toksyny, oczyszcza.

Hasła – haczyki mają zwrócić uwagę klienta. Jeżeli zatrzyma się i zainteresuje może uzyskać obszerne i wyczerpujące informacje na temat preparatu i jego skuteczności. A stąd już tylko krok do zakupu, który klientowi w tym przypadku nie będzie kojarzył się z wydaniem pieniędzy, ale z inwestycją w zdrowie i urodę.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII