Puzzle Lubelska

Bardzo nietypową ekspozycję przygotował Stock Polska sp. z o.o., producent serii Wódka Lubelska. Przy stoisku monopolowym już z daleka widać niezwykłą konstrukcję puzzli. Każdy z puzzli ma inne kolory, a dokładniej grafikę z soczystym owocem. Jest pomarańcz, cyryna, grejpfrut, wiśnia – owoce odpowiadają smakom w jakich produkowana jest Wódka Lubelska.

Każdy kto lubi alkohole owocowe z pewnością zwróci uwagę na te oryginalną ekspozycję, a zapewne sięgnie także po jedną z butelek aby się przekonać, czy Lubelska jest równie dobra i intensywnie owocowa w smaku jak obiecuje reklama.

Lubelska była wielokrotnie nagradzana za serię Wódka Lubelska. Otrzymała m.in. złotą gwiazdkę Międzynarodowego Instytutu Smaku i Jakości iTQi w 2014 r. za antonówkę, srebrny medal na zeszłorocznej edycji konkursu International Spirits Challenge oraz złotą gwiazdkę Międzynarodowego Instytutu Smaku i Jakości iTQi w roku 2013 za grejpfrutową. W ofercie z serii jest dziesięć wódek: antonówka, porzeczkowa, wiśniówka, żurawinówka, cytrynówka, miętówka, pomarańczówka, brzoskwiniowa, ananasowa, grejpfrutowa.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII