PUFFINS – OWOCOWA PRZYJEMNOŚĆ

Każdy łasuch chętnie sięgnie po zdrowe przekąski. A do tych z pewnością zaliczyć można suszone owoce. Firma Puffins oferuje je pod hasłem promocyjnym „rozkoszna lekkość chrupania”.

Ozdobą wysokiego, białego ekspozytora są umieszczone u podstawy zdjęcia soczystych owoców. Są więc m.in. banany, winogrona, ananasy. Stand sprawia wrażenie lekkości, czystości, zdrowia, ekologii. Są to jak najbardziej prawidłowe skojarzenia, zwłaszcza, że producent zadbał aby na ekspozytorze umieszczono loga posiadanych certyfikatów ekologicznej, zdrowej żywności. To ważna informacja dla osób dbających o to co jedzą.

Na kilku półkach umieszczono opakowania kolorystycznie nawiązujące do układu graficznego ekspozytora. Kolorem dominującym jest zatem biel. Z przodu widać też rysunek danego owocu, a każde opakowanie ma tez szeroki pasek w kolorze odpowiadającym barwie znajdujących się w środku, suszonych owoców.

Ekspozytor został umieszczony w dobrym miejscu – na końcu alejki ze słodyczami, ale przy słodkościach, które można zaliczyć do ekologicznych i zdrowych. Na tę owocową przyjemność może zatem skusić się zarówno ktoś szukający czegoś słodkiego, jak i ten, który szuka wyselekcjonowanych, zdrowych smakołyków.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII