OnlyBio

W alejkach drogerii Rossmann można natknąć się na kartonowy ekspozytor marki OnlyBio prezentujący kosmetyki naturalne w tym odżywki do włosów, kremy do twarzy czy balsamy do ciała.

Filozofia tej marki opiera się na sprzyjającym środowisku podejściu do życia, z tego powodu ich kosmetyki są wegańskie i nietestowane na zwierzętach i dlatego też ich stojak stworzony został z kartonu, a nie trudnego do recyklingu tworzywa.

Stojak składa się z czterech półek, a trzy z nich, oprócz tej najwyższej, mają dodatkowe przedziałki pośrodku, aby wzmocnić konstrukcję, co także ułatwia rozłożenie produktów na półkach. Na topperze wraz z logiem firmy pokazano wizerunek dziennikarki telewizyjnej Katarzyny Bosackiej, która znana jest z promowania zdrowego stylu życia i świadomej konsumpcji.

Podstawa jest minimalistyczna, za to panele boczne są faliście wycięte z jednej strony i mogą pochwalić się zarówno bogatszą grafiką jak i komunikacją. Ogólnie cały stojak prezentuje się spójnie i zachęca do wypróbowania naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII