Whiskey Bushmills

Producent Bushmills postawił na prostotę i stosunkowo wąski asortyment – Black Rush i Irish Whiskey Triple Distilled. Stand utrzymany w łagodnej, kremowo brązowej tonacji nawiązuje do naturalności produktu. „Zaskakująco łagodny” i „ręcznie robiony” to podstawowe i najważniejsze informacje jakie producent chce aby kojarzyły się z tym alkoholem. Klient ma do wyboru standardowe butelki lub dodatkowo umieszczone w metalowych puszkach. Stosunkowo niewielki wybór może okazać się atutem – jeżeli klient będzie chciał kupić ten rodzaj whiskey, nie będzie długo zastanawiał się nad wyborem alkoholu.

Warto wspomnieć, że Bushmills to jedna z najbardziej popularnych destylarni, najstarsza w tym kraju. Bushmills 10 letnia destylowana jest trzykrotnie w miedzianych alembikach. Co ciekawe, w celu wzbogacenia palety aromatycznej jej destylaty dojrzewają w beczkach po bourbonie oraz po sherry.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

0

LUBELLA

Stand jest w kolorze niebieskim, w odcieniu spójnym z opakowanymi produktów. Stojak jest ubogi w grafikę  za to ma...

0

LES LIVRES

Ciekawa metalowa konstrukcja zachęcająca dzieciaki do czytania i kolorowania. Całość jest bardzo prosta i w...

0

Pilsner Urquell

Browar Pilsner Urquell postawił na stojak w stylu klasycznym. Jest to prosta, drewniana konstrukcja ale zarazem bardzo...