Whiskey Bushmills

Producent Bushmills postawił na prostotę i stosunkowo wąski asortyment – Black Rush i Irish Whiskey Triple Distilled. Stand utrzymany w łagodnej, kremowo brązowej tonacji nawiązuje do naturalności produktu. „Zaskakująco łagodny” i „ręcznie robiony” to podstawowe i najważniejsze informacje jakie producent chce aby kojarzyły się z tym alkoholem. Klient ma do wyboru standardowe butelki lub dodatkowo umieszczone w metalowych puszkach. Stosunkowo niewielki wybór może okazać się atutem – jeżeli klient będzie chciał kupić ten rodzaj whiskey, nie będzie długo zastanawiał się nad wyborem alkoholu.

Warto wspomnieć, że Bushmills to jedna z najbardziej popularnych destylarni, najstarsza w tym kraju. Bushmills 10 letnia destylowana jest trzykrotnie w miedzianych alembikach. Co ciekawe, w celu wzbogacenia palety aromatycznej jej destylaty dojrzewają w beczkach po bourbonie oraz po sherry.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

0

SIN SKIN

Elegancki kartonowy display na kosmetyki do makijażu Marki SIN SKIN w sieci drogerii Rossmann. Stojak utrzymany jest w...

0

TIC TAC

Zgrabny kartonowy stojak na gumy do żucia marki Tic-tac. Dzięki małym gabarytom stojaczek można wpasować w dowolne...

0

TENNY TYS

Kartonowy stojak z przegródkami wypełniony po brzegi małymi pluszakami. Właśnie to wypełnianie produktami na...

0

SZUMISIE

Interaktywny podłogowy stojak ze sklejki na pluszowe szumiące misie do uspakajania maluszków Na froncie tego stojaka...