Pachnąca Szafa

Któż z nas nie lubi pięknych zapachów, nie tylko perfum i wód toaletowych, ale także pachnącego całego domu, ubrań, szafy… W ciągu kilku ostatnich lat „Pachnąca szafa” powiększyła znacznie swój asortyment i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych, polskich marek w tej branży.

W MACRO wszystkie produkty są prezentowane nabywcom za pośrednictwem wykonanego ze sklejki standu stylizowanego na – jakby inaczej – szafę. Czerwony kolor i oryginalna forma standu z pewnością przyciąga wzrok, a zwłaszcza umieszczone w różnorodnych opakowaniach produkty, które czekają na klienta pieczołowicie umieszczono w szufladkach i na półeczkach. Duże i wyraźne logo nie pozostawia żadnych wątpliwości co do oferowanego asortymentu. A przyznać trzeba, że jest on bardzo bogaty. Saszetki zapachowe w oryginalnych kształtach m.in. do szaf, samochodu, torebki, butów; odświeżacze i perfumy do pomieszczeń, kadzidełka, olejki i wiele innych. Jak przekonują sami producenci, są to produkty, które powstały z myślą o osobach, dla których zapach, jakim się otaczają, stanowi nieodłączny element życia.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

0

LUBELLA

Stand jest w kolorze niebieskim, w odcieniu spójnym z opakowanymi produktów. Stojak jest ubogi w grafikę  za to ma...

0

LES LIVRES

Ciekawa metalowa konstrukcja zachęcająca dzieciaki do czytania i kolorowania. Całość jest bardzo prosta i w...

0

Pilsner Urquell

Browar Pilsner Urquell postawił na stojak w stylu klasycznym. Jest to prosta, drewniana konstrukcja ale zarazem bardzo...