Pachnąca Szafa

Któż z nas nie lubi pięknych zapachów, nie tylko perfum i wód toaletowych, ale także pachnącego całego domu, ubrań, szafy… W ciągu kilku ostatnich lat „Pachnąca szafa” powiększyła znacznie swój asortyment i stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych, polskich marek w tej branży.

W MACRO wszystkie produkty są prezentowane nabywcom za pośrednictwem wykonanego ze sklejki standu stylizowanego na – jakby inaczej – szafę. Czerwony kolor i oryginalna forma standu z pewnością przyciąga wzrok, a zwłaszcza umieszczone w różnorodnych opakowaniach produkty, które czekają na klienta pieczołowicie umieszczono w szufladkach i na półeczkach. Duże i wyraźne logo nie pozostawia żadnych wątpliwości co do oferowanego asortymentu. A przyznać trzeba, że jest on bardzo bogaty. Saszetki zapachowe w oryginalnych kształtach m.in. do szaf, samochodu, torebki, butów; odświeżacze i perfumy do pomieszczeń, kadzidełka, olejki i wiele innych. Jak przekonują sami producenci, są to produkty, które powstały z myślą o osobach, dla których zapach, jakim się otaczają, stanowi nieodłączny element życia.

ARTYKUŁY Z TEJ SAMEJ KATEGORII

0

SIN SKIN

Elegancki kartonowy display na kosmetyki do makijażu Marki SIN SKIN w sieci drogerii Rossmann. Stojak utrzymany jest w...

0

TIC TAC

Zgrabny kartonowy stojak na gumy do żucia marki Tic-tac. Dzięki małym gabarytom stojaczek można wpasować w dowolne...

0

TENNY TYS

Kartonowy stojak z przegródkami wypełniony po brzegi małymi pluszakami. Właśnie to wypełnianie produktami na...

0

SZUMISIE

Interaktywny podłogowy stojak ze sklejki na pluszowe szumiące misie do uspakajania maluszków Na froncie tego stojaka...